Bransoletki Handmade - ZODIAK

Kolekcja bransoletek ręcznie robionych z kamieni naturalnych ZODIAK powstała z myślą o tych, którzy oprócz piękna kamieni doceniają również ich moc, ich oddziaływanie na samopoczucie, organizm,pomaganie w rozwiązywaniu problemów codzienności. Znak zodiaku nie tylko pomaga odkryć przyszłość. Jest również potrzebny, a...

Bransoletki Handmade - ZODIAK

Kolekcja bransoletek ręcznie robionych z kamieni naturalnych ZODIAK powstała z myślą o tych, którzy oprócz piękna kamieni doceniają również ich moc, ich oddziaływanie na samopoczucie, organizm,pomaganie w rozwiązywaniu problemów codzienności. Znak zodiaku nie tylko pomaga odkryć przyszłość. Jest również potrzebny, aby wiedzieć, co może przynieść nam szczęście, a także, co jest dobre dla naszego zdrowia i samopoczucia. Dobierając kamienie do znaku zodiaku, pozytywnie wpłyniesz na wiele aspektów swojego życia.

Więcej

Kolekcja ZODIAK Jest 10 produktów.

Wyświetlane jest 1 - 10 z 10 elementów
 • 24,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana BARANOWI. Prym wiedzie tu 8mm hematyt  wspomagany przez 8mm jaspis oraz sieczkę z ametystu, znajdującego się w centrum bransolety. Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  24,90 zł
 • 29,90 zł

  Bransoletka handmade na gumce silikonowej, dedykowana SKORPIONOWI. Uwagę zwraca piękny malachit 8mm, obok niego znajdują się dyski hematytu, granat oraz cudowny agat z cyrkoniami w centrum.Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  29,90 zł
 • 29,90 zł

  Bransoletka wykonana ręcznie na gumce silikonowej, dedykowana KOZIOROŻCOM. Jaspis krajobrazowy 10mm to kamień wiodący, obok wspomaga go obsydian śnieżny i kryształ górski (oba w wielkości 10 mm).Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  29,90 zł
 • 29,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana RAKOWI. Najważniejszy jest tu 10mm naturalny jadeit, wspomagany przez kulki fasetkowanego opala oraz koral w formie monety.Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  29,90 zł
 • 29,90 zł

  Bransoletka handmade na gumce silikonowej, dedykowana WADZE. Pierwsze miejsce przypadło 10mm jaspisowi breccia oraz jaśniejszym kulkom jaspisu beżowego, wspomaga go akwamaryn, oraz - w centrum - kwarc różowy.Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  29,90 zł
 • 31,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana RYBOM. Akwamaryn - kamień dedykowany temu znakowi, stanowi pierwszy plan (fasetka, 8mm), obok znajdują się dwie kulki 10mm ametystu, dwie kule 10mm opalu, oraz trawiony biały jadeit (10mm).Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  31,90 zł
 • 31,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana WODNIKOWI. Prym wiedzie tu 10mm fasetkowany opal, wspomagany przez błękitny fluoryt oraz pastylkę chryzokoli.Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  31,90 zł
 • 32,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana STRZELCOM. Ametyst to kamień główny (10mm), obok opal, ametyst w bryłkach oraz chalcedon (10mm).Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  32,90 zł
 • 32,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana BYKOWI. Najważniejszy jest tu 10mm fasetkowany szary agat, wspomagany przez kulki różowego kwarcu oraz cytryn (środek bransolety).Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  32,90 zł
 • 32,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana PANNIE. Głównym kamieniem jest tu cudny sodalit (8mm), wspomaga go sieczka ametystu, kulki cytrynu oraz - w centrum - lapis lazuli (lazuryt),Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.

  32,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 10 z 10 elementów