Bransoletki Handmade z kamieni półszlachetnych


Biżuteria wykonana ręcznie z kamieni półszlachetnych zyskuje coraz szersze grono wiernych fanów. Kamienie to bowiem gwarancja niepowtarzalności i oryginalności - nie ma bowiem identycznie wybarwionych sznurów kamieni, każda kulka jest unikatowa, wyjątek stanowią jednokolorowe barwione kamyki. Kamien...

Bransoletki Handmade z kamieni półszlachetnych


Biżuteria wykonana ręcznie z kamieni półszlachetnych zyskuje coraz szersze grono wiernych fanów. Kamienie to bowiem gwarancja niepowtarzalności i oryginalności - nie ma bowiem identycznie wybarwionych sznurów kamieni, każda kulka jest unikatowa, wyjątek stanowią jednokolorowe barwione kamyki. Kamienie są również trwalsze niż szkło czy inne tworzywa wykorzystywane do tworzenia biżuterii, a wzbogacone wybranymi dodatkami stanowią piękną ozdobę, która przyciągnie niejedno spojrzenie.

Więcej

Bransoletki Jest 38 produktów.

na stronę
Wyświetlane jest 1 - 12 z 38 elementów
 • 19,90 zł

  Bransoletka handmade na gumce silikonowej z pastylek howlitu turkusowego oraz kryształków szklanych. Wzbogacona przekładkami antyalergicznymi w kolorze srebra.UWAGA: wzór przekładek może się nieznacznie różnić w zależności od posiadanych zasobów.

  19,90 zł
 • 24,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej wykonana z syntetycznego jaspisu 10mm o wzorze skóry zebry, wzbogacona trzema czarnymi kryształkami. Bransoletka handmade zawieraz zawieszkę z metalu antyalergicznego.

  24,90 zł
 • 39,00 zł

  Bransoletki ręcznie robione, na gumce silikonowej, z jasno - szarego uleksytu (kocie oko) z kulką jaspisu zebra, oraz z czarnej lawy wulkanicznej, wzbogacone srebrnymi kryształkami oraz dodatkami antyalergicznymi w kolorze srebra.

  39,00 zł
 • 40,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona z cudownego agatu tybetańskiego czerwono - białego 8mm, wzbogacona antyalergicznymi dodatkami w kolorze złota.

  40,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana RAKOWI. Najważniejszy jest tu 10mm łososiowy jadeit (oraz 2 kulki 8mm pomarańczowego jadeitu), wspomagany przez fasetowany opal oraz koral w formie monety.Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i...

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana LWU. Użyto w niej 10mm kryształ górski, tygrysie oko (czerwone i brązowe) oraz kulkę granatu, znajdującego się w centrum bransolety. Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i krawatka do zawieszki może...

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana BLIŹNIĘTOM. Na równi umieszczono w niej 10mm tygrysie oko i karneol, oraz kulkę kryształu górskiego w centrum.Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i krawatka do zawieszki może różnić się wzorem.

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana PANNIE. Głównym kamieniem jest tu sodalit (10mm), wspomagają go 4 kulki ametystu oraz - w centrum - cytryn.Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i krawatka do zawieszki może różnić się wzorem.

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej z 10mm kulek amazonitu, wzbogacona dodatkami antyalergicznymi w kolorze srebra.

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie wykonana na gumce silikonowej wykonana z czarnego fasetowanego kamienia blackstone 10mm, ozdobiona przekładkami antyalergicznymi oraz zawieszką w kolorze srebra. Bransoletka handmade na każdą okazję.

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana BARANOWI. Prym wiedzie tu 8mm grafitowy hematyt  wspomagany przez 10mm jaspis oraz kulkę z ametystu, znajdującego się w centrum bransolety. Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i krawatka do zawieszki...

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana BYKOWI. Najważniejszy jest tu 10mm fasetkowany szary agat, wspomagany przez małe kulki lub sieczkę cytrynu oraz różowy kwarc (środek bransolety).Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i krawatka do...

  45,00 zł
Wyświetlane jest 1 - 12 z 38 elementów