Informacja

Nowe produkty

 • Kalendarz dla Dziadków
  Kalendarz dla Dziadków

  Kalendarz formatu A3 (30x40), na 2019 rok dla Dziadków. Lekka rama z...

  39,00 zł
 • Brelok dla Dziadka
  Brelok dla Dziadka

  Breloczek z grafiką dla Dziadka, o wlk. 25mm, oraz z dwoma zawieszkami -...

  18,90 zł
 • Brelok dla Babci
  Brelok dla Babci

  Breloczek z grafiką dla Babci, o wlk. 25mm, oraz z dwoma zawieszkami -...

  18,90 zł
 • Poduszka dla Dziadka
  Poduszka dla Dziadka

  Poszewka 40x40 cm na zameczek, z mikrofibry o gr 180, zdejmowana (w...

  39,90 zł
 • Poduszka dla Babci
  Poduszka dla Babci

  Poszewka 40x40 cm na zameczek, z mikrofibry o gr 180, zdejmowana (w...

  39,90 zł

Bransoletki Handmade - Grona

Bransoletki grona to biżuteria tworzona ręcznie, okazała, zwracająca uwagę, oryginalna i bardzo kobieca. Coś dla fanek dużej, widocznej biżuterii. Stale powiększamy naszą kolekcję i dodajemy nowe wzory.

Grona Jest 4 produktów.

Wyświetlane jest 1 - 4 z 4 elementów
 • 16,90 zł

  Bransoletka w formie grona na solidnym grubym łańcuszku. Biżuteria handmade stworzona z perełek szklanych oraz elementów antyalergicznych w kolorze srebra - zawieszki świąteczne (bałwanek, renifer, laska cukrowa, choinka, skarpeta na prezenty i cukierek na zakończeniu łańcuszka regulacyjnego). Bransoletka ręcznie robiona, zapinana na dość duży...

  16,90 zł
 • 24,90 zł

  Ręcznie robiona bransoletka w formie grona na solidnym grubym łańcuszku. Stworzona z perełek szklanych oraz elementów antyalergicznych w kolorze srebra. Biżuteria handmade zapinana na wygodne bali w kształcie tulipanka. Dostępna w podanych rozmiarach. Bez zmiany ceny można zapięcie bali zamienić na karabinek z regulacją.

  24,90 zł
 • 24,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona w formie grona na solidnym grubym łańcuszku. Stworzona z koralików szklanych powlekanych w kolorze mięty i bieli, perełek szklanych miętowych oraz elementów antyalergicznych w kolorze srebra. Zapinana na wygodne zapięcie bali w kształcie kwiatka. Bransoletka handmade dostępna w różnych rozmiarach.

  24,90 zł
 • 24,90 zł

  Bransoletka handmade w formie grona na solidnym grubym łańcuszku. Stworzona z koralików szklanych matowych, perełek szklanych, akrylowych oraz elementów antyalergicznych w kolorze srebra. Zapinana na wygodne zapięcie haczykowe w kształcie listka. Bransoletka ręcznie robiona, dostępna w różnych rozmiarach.

  24,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 4 z 4 elementów