Filiżanki zdobione ręcznie

Jeżeli aktualnie nie ma wzoru, który Ci się podoba - zadzwoń do nas lub napisz! Istnieje możliwość umieszczenia dowolnej grafiki lub wzoru na filiżankach!

Filiżanki zdobione ręcznie Jest 5 produktów.

Wyświetlane jest 1 - 5 z 5 elementów
 • 24,90 zł

  Ręcznie malowana fliżanka ze spodkiem, z motywem dmuchawca. Utrwalona w wysokiej temperaturze, zabezpieczona lakierem wodoodpornym, co umożliwia mycie w zmywarce. Zapakowana w celofan ze wstążeczką.UWAGA : każda sztuka malowana jest ręcznie, mogą więc wystąpić różnice we wzorze.

  24,90 zł
 • 26,90 zł

  Ręcznie malowana fliżanka ze spodkiem, z motywem wzoru ludowego. Utrwalona w wysokiej temperaturze, zabezpieczona lakierem wodoodpornym, co umożliwia mycie w zmywarce. Zapakowana w celofan ze wstążeczką.UWAGA : każda sztuka malowana jest ręcznie, mogą więc wystąpić różnice we wzorze.

  26,90 zł
 • 29,90 zł

  Ręcznie malowana fliżanka o pojemności ok 220ml ze spodkiem, z motywem komunijnym, dla dziewczynki. Na spodku napis "Pamiątka I Komunii Św."Utrwalona w wysokiej temperaturze, zabezpieczona lakierem wodoodpornym, co umożliwia mycie w zmywarce. Zapakowana w celofan ze wstążeczką.UWAGA : każda sztuka malowana jest ręcznie, mogą więc wystąpić różnice we wzorze.

  29,90 zł
 • 29,90 zł

  Ręcznie malowana fliżanka o pojemności ok 220ml ze spodkiem, z motywem komunijnym, dla chłopca. Na spodku napis "Pamiątka I Komunii Św."Utrwalona w wysokiej temperaturze, zabezpieczona lakierem wodoodpornym, co umożliwia mycie w zmywarce. Zapakowana w celofan ze wstążeczką.UWAGA : każda sztuka malowana jest ręcznie, mogą więc wystąpić różnice we wzorze.

  29,90 zł
 • 39,90 zł

  Ręcznie malowany zestaw dla Pary - fliżanka+spodek i kubek ok. 350ml. Utrwalone w wysokiej temp., zabezpieczone lakierem wodoodpornym,można myć w zmywarce. Zapakowane w celofan ze wstążeczką. Kolor: zgaszona biel.UWAGA : każda sztuka malowana jest ręcznie, mogą więc wystąpić różnice we wzorze; w przypadku zamówienia powyżej 5 szt realizacja może się...

  39,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 5 z 5 elementów