Bransoletki Handmade - Modułowe

Wykonane ręcznie bransoletki charms złożone z wielu modułów, jakimi sa koraliki (akrylowe, kryształowe, szklane, shamballa), przekładki oraz zawieszki umieszczone na rzemieniu, to modny, lekki i wygodny dodatek do codziennego stroju. Dzięki możliwości personalizacji poprzez dodanie wybranych zawieszek, każdy egzem...

Bransoletki Handmade - Modułowe

Wykonane ręcznie bransoletki charms złożone z wielu modułów, jakimi sa koraliki (akrylowe, kryształowe, szklane, shamballa), przekładki oraz zawieszki umieszczone na rzemieniu, to modny, lekki i wygodny dodatek do codziennego stroju. Dzięki możliwości personalizacji poprzez dodanie wybranych zawieszek, każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Bransoletki modułowe pięknie się prezentują na każdej dłoni.

Więcej

Modułowe, Charms Jest 6 produktów.

Wyświetlane jest 1 - 6 z 6 elementów
 • 14,90 zł

  Bransoletka charms na łańcuszku złożona z perełek szklanych i matowych oraz zawieszek w kolorze srebra. Regulowana, rozmiar uniwersalny.

  14,90 zł
 • 15,90 zł

  Bransoletka z rzemieni okrągłych plecionych, koralików akrylowych modułowych i zawieszek w kolorze srebra. Regulowana, rozmiar uniwersalny.

  15,90 zł
 • 16,90 zł

  Bransoletka charms na łańcuszku złożona z howlitów niebieskich, białych i zawieszek w kolorze srebra. Regulowana, rozmiar uniwersalny.

  16,90 zł
 • 17,90 zł

  Bransoletka modułowa na okrągłym rzemieniu złożona z koralików akrylowych kryształkowych oraz zawieszek w kolorze srebra. Regulowana, rozmiar uniwersalny.

  17,90 zł
 • 24,90 zł

  Bransoletka modułowa na okrągłym rzemieniu złożona z koralików z siateczki metalowej i akrylu oraz przekładek i zawieszek w kolorze srebra. Regulowana, rozmiar uniwersalny.

  24,90 zł
 • 24,90 zł

  Bransoletka modułowa na okrągłym rzemieniu złożona z koralików porcelanowych, akrylowych i kryształkowych oraz przekładek i zawieszek tematycznych w kolorze srebra. Regulowana, rozmiar uniwersalny. UWAGA: można zmienić zawieszki - proszę o wiadomość :)

  24,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 6 z 6 elementów