Decoupage Jest 14 produktów.

na stronę
Wyświetlane jest 1 - 12 z 14 elementów
 • 30,00 zł

  Serduszko stojące o wlk. ok 15 cm, ze sklejki 3mm, z naniesionym tekstem dla Mamy, delikatnie ozdobione farbami akrylowymi oraz kwiatkiem i perełką, zalakierowane. Zapakowane w celofan ze wstążeczką, gotowe do wręczenia.UWAGA - każda sztuka tworzona jest ręcznie, mogą więć wystąpić nieznaczne różnice we wzorze.

  30,00 zł
 • 30,00 zł

  Serduszko stojące o wlk. ok 15 cm, ze sklejki 3mm, z naniesionym tekstem dla Mamy, delikatnie ozdobione farbami akrylowymi oraz kwiatkami papierowymi i perełkami, zalakierowane. Zapakowane w celofan ze wstążeczką, gotowe do wręczenia.UWAGA - każda sztuka tworzona jest ręcznie, mogą więć wystąpić nieznaczne różnice we wzorze.

  30,00 zł
 • 35,00 zł

  Serce do zawieszenia o wlk. ok 20 cm, ze sklejki 3mm, z naniesionym pięknym tekstem o miłości,  zalakierowane, zapakowane w celofan ze wstążeczką, gotowe do wręczenia.Oryginalny upominek z okazji ślubu, rocznicy ślubu czy walentynek.UWAGA - każda sztuka tworzona jest ręcznie, mogą więć wystąpić nieznaczne różnice we wzorze.

  35,00 zł
 • 35,00 zł

  Serce do zawieszenia o wlk. ok 20 cm, ze sklejki 3mm, z naniesionym pięknym  tekstem dla Mamy,  ozdobione kwiatkami papierowymi i perełkami, zalakierowane. Zapakowane w celofan ze wstążeczką, gotowe do wręczenia.UWAGA - każda sztuka tworzona jest ręcznie, mogą więć wystąpić nieznaczne różnice we wzorze.

  35,00 zł
 • 40,00 zł

  Deska drewniana ozdobna, dwustronnie malowana, lekko przecierana, lakierowana, z napisem "Dom jest tam, gdzie serce". Zapakowana w celofan, gotowa do wręczenia.Wymiary ok 30/15 cm.Świetny upominek na np.nowe mieszkanie, dla miłośnika gotowania czy jako oryginalna ozdoba domu z przesłaniem.UWAGA - każda sztuka tworzona jest ręcznie, mogą więć wystąpić...

  40,00 zł
 • 40,00 zł

  Chustecznik drewniany decoupage, z rozsuwanym dnem, w stylu folk, ozdobiony delikatną bawełnianą koronką.Wlk ok 26/13/8 cm.Świetny upominek na każdą okazję, zapakowanyw celofan, gotowy do wręczenia.

  40,00 zł
 • 49,00 zł

  Zestaw 4 świeczników drewnianych na tealighty (podgrzewacze w zestawie) w złoto kremowych barwach, z motywem gwiazd, ozdobione koronką i suszonymi kwiatkami. Elegancki element wystroju, nie tlyko świątecznego.Zapakowane w celofan.UWAGA - każda sztuka tworzona jest ręcznie, mogą więć wystąpić nieznaczne różnice we wzorze.

  49,00 zł
 • 49,00 zł

  Drewniane nosidło na 4 piwa (w puszce lub butelkowe), z ozdobnym sznurem w roli rączki, zabejcowane, z napisem APTECZKA *IMIĘ* (imię prosimy podać w komentarzu do zamówienia).UWAGA - każda sztuka tworzona jest ręcznie, mogą więć wystąpić nieznaczne różnice we wzorze.

  49,00 zł
 • 50,00 zł

  Pudełeczko drewniane na dziewczęce drobiazgi, ozdobione metodą decoupage, o wielkości ok 16/16/7/cm, z wizerunkiem ślicznej dziewczynki, w odcieniach bieli, różu, szarości.Delikatne, w stylu vintage, retro.Zapakowane w celofan, gotowe do wręczenia.

  50,00 zł
 • 50,00 zł

  Pudełko drewniane o wlk ok 15/16 cm, z siankiem w środku, do którego można włożyć np.kopertę czy inny drobiazg dla Państwa Młodych. Pod wiekiem umieszczone są życzenia.W wiadomości prosimy podać imiona Młodych, datę ślubu oraz podpis pod życzeniami w środku, w celu personalizacji zamówienia.W razie pytań prosimy o wcześniejszy kontakt.

  50,00 zł
 • 55,00 zł

  Pudełko drewniane o wlk ok 15/16 cm, z siankiem w środku, do którego można włożyć np.kopertę czy inny drobiazg dla Państwa Młodych. Pod wiekiem umieszczone są życzenia.W wiadomości prosimy podać imiona Młodych oraz podpis pod życzeniami w środku, w celu personalizacji zamówienia.U W A G A - można zmienić kolor wstążki i ornamentu - prosimy o wcześniejszy...

  55,00 zł
 • 55,00 zł

  Herbaciarka ozdobiona techniką decoupage, z 4 przegrodami, które można wyjmować. Wielkość ok 18/15/8 cm.Delikatna, w stylu vintage, retro.Zapakowana w celofan, gotowa do wręczenia.

  55,00 zł
Wyświetlane jest 1 - 12 z 14 elementów