Informacja

Nowe produkty

Biżuteria Jest 28 produktów.

na stronę
Wyświetlane jest 1 - 12 z 28 elementów
 • 19,90 zł

  Bransoletka handmade na gumce silikonowej z pastylek howlitu turkusowego oraz kryształków szklanych. Wzbogacona przekładkami antyalergicznymi w kolorze srebra.UWAGA: wzór przekładek może się nieznacznie różnić w zależności od posiadanych zasobów.

  19,90 zł
 • 24,90 zł

  Bransoletka ręcznie wykonana na gumce silikonowej wykonana z czarnego fasetowanego kamienia blackstone 10mm, ozdobiona przekładkami antyalergicznymi oraz zawieszką w kolorze srebra. Bransoletka handmade na każdą okazję.

  24,90 zł
 • 24,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej wykonana z syntetycznego jaspisu 10mm o wzorze skóry zebry, wzbogacona trzema czarnymi kryształkami. Bransoletka handmade zawieraz zawieszkę z metalu antyalergicznego.

  24,90 zł
 • 24,90 zł

  Komplet składający się z kolczyków oraz wisiora na łańcuszku. Stworzony z fasetowanych akrylowych serduszek, szklanych białych perełek, koralików crackle, małych fasetowanych kryształków oraz antyalergicznych elementów w kolorze srebra. Zestaw bardzo lekki. Kolczyki o dł. z biglem ok 8 cm. Łańcuszek o dł. 45- 50 cm.

  24,90 zł
 • 24,90 zł

  Elegancki komplet składający się z bransoletki na gumce, kolczyków oraz naszyjnika. Stworzony ze szklanych białych pereł, szklanych kulek w kolorze kości słoniowej, szkła matowego oraz koralików crackle wzbogacone elementami w kolorze srebra. Bransoleta dostępna w różnych rozmiarach. Kolczyki o dł. z biglem ok 3,5 cm. Naszyjnik o dł. 45- 50 cm.

  24,90 zł
 • 27,90 zł

  Elegancki komplet składający się z bransoletki na gumce, kolczyków na zapinanych biglach oraz wisiorka z łańcuszkiem. Stworzony ze szklanych białych pereł, ozdobnych przekładek z cyrkoniami i elementów w kolorze srebra. Bransoleta dostępna w różnych rozmiarach. Kolczyki o dł. z biglem ok 5 cm.

  27,90 zł
 • 29,90 zł

  Bransoletka handmade na gumce jubilerskiej wykonana z kamienia o nazwie chalcedon 10mm. Piękne, błękitne wybarwienie na żywo prezentuje się cudownie, każdy koralik jest unikatowy. Bransoletka ręcznie robiona wzbogacona o akrylowy kryształek oraz zawieszkę z metalu antyalergicznego.

  29,90 zł
 • 34,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona, na gumce silikonowej, z fasetowanych kamieni opala 10 mm. Przekładka z cyrkoniami (bez niklu i bez ołowiu) oraz delikatne kryształki obok.

  34,90 zł
 • 34,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona, na  gumce silkonowej, z kamieni agatu pawiego 10mm, fasetowanych. W centrum ozdobna ażurowa przekładka metalowa (bez niklu i ołowiu).

  34,90 zł
 • 34,90 zł

  Komplet składający się z gronkowej koralikowej bransolety i analogicznych wiszących kolczyków. Stworzony ze szklanych białych pereł, transparentnych fasetowanych kulek, szkła mrożonego oraz crackle i elementów w kolorze srebra. Bransoleta dostępna w różnych rozmiarach. Kolczyki o dł. z biglem ok 6 cm (bigle zamykane).

  34,90 zł
 • 34,90 zł

  Komplet składający się z plecionej koralikowej bransolety i oryginalnych wiszących kolczyków. Stworzony z dużych szklanych białych pereł, transparentnych fasetowanych kryształków, srebrzystych toho i elementów w kolorze srebra. Bransoleta zapinana na ozdobny haczyk. Dostępna w różnych rozmiarach. Kolczyki o dł. z biglem ok 4, 5 cm.

  34,90 zł
 • 34,90 zł

  Bransoletka ręcznie robiona, na  gumce silikonowej, z naturalnego onyksu, który wzbogacony został grawerem (znaki tybetańskie), pokrytym złotą barwą. W centrum dwa matowe gładkie onyksy oraz ozdobna przekładka metalowa.

  34,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 12 z 28 elementów