Strona handmadekasi.pl powstała jako swoista kontynuacja bloga, który działa na Facebook'u i cieszy się - dzięki Wam - coraz większą popularnością.

Sklep, dzięki któremu owoce naszej pasji trafić mogą do szerszego grona osób kochających ręcznie tworzone przedmioty, od dawna był w naszych planach, do tej pory jedynie w sferze marzeń. Teraz to marzenie się spełniło.

Rękodzieło Handmade Kasi tworzone jest z pasją i sercem. Każdy egzemplarz wykonany jest z największą starannością i dbałością o szczególy, bardzo ważna jest tez jakość używanych materiałów, które są wybierane spośród najlepszych. Każda sztuka pakowana jest w woreczek strunowy i odpowiednio zabezpieczana podczas wysyłki. Jeśli chcesz sprawić komuś (lub sobie) upominek, prezent, na życzenie zamówienie zapakujemy w ozdobne opakowanie - woreczek z organzy lub pudełeczko (biżuteria), dekorowany kartonik (ceramika), bądź ozdobimy ją w spersonalizowany sposób.

Jeśli nie znajdziesz w naszym sklepie czegoś, co od razu Ci się spodoba - odezwij się do nas! Stworzymy coś specjalnie dla Ciebie, zamówienia personalizowane to nasz konik (zapraszamy do śledzenia strony na Facebooku, tam zamówienia personalizowane dodawane są na bieżąco - klik ).

Będziemy dokładać wszelkich starań, aby zadowolenie naszych Klientów, którzy są najważniejsi, stale rosło i aby obdarzali nas zaufaniem jak najczęściej.

Jeśli pojawią się z Waszej strony pytania, wątpliwości, sugestie - piszcie, dzwońcie - jesteśmy stale do Waszej dyspozycji.