Zakładki Jest 5 produktów.

Wyświetlane jest 1 - 5 z 5 elementów
 • 15,00 zł

  Zakładka do książki w kształcie sowy, ze sklejki 3mm, dł ok 15 cm, z sentencją "Kto czyta, żyje podwójnie". Zabejcowana, pokryta metaliczną farbą, zalakierowana. Z bladoróżowym chwostem na sznureczku.Zapakowana w celofan i wstążeczkę.UWAGA: można umieścić swój tekst, w tym celu prosimy o przesłanie go w komentarzu do zamówienia.

  15,00 zł
 • 15,00 zł

  Zakładka do książki w kształcie sowy, ze sklejki 3mm, dł ok 15 cm, z sentencją "Dom bez książek, jest jak plaża bez słońca". Zabejcowana, pokryta metaliczną farbą, zalakierowana. Z kolorowym chwostem na sznureczku.Zapakowana w celofan i wstążeczkę.UWAGA: można umieścić swój tekst, w tym celu prosimy o przesłanie go w komentarzu do zamówienia.

  15,00 zł
 • 18,00 zł

  Zakładka do książki w kszt. sowy, ze sklejki 3mm, dł ok 15 cm, z 2-stronnie umieszczonymi  sentencjami:"Kto czyta, żyje podwójnie" oraz "Dom bez książek, jest jak plaża bez słońca". Zabejcowana, pokryta metaliczną farbą, zalakierowana.Zapakowana w celofan i wstążeczkę.UWAGA: można umieścić swoje teksty, w tym celu prosimy o przesłanie ich w komentarzu do...

  18,00 zł
 • 25,00 zł

  Metalowa zakładka do książki w kształcie pióra o dł. około 11,5 cm, z metalowymi dodatkami, kremowym howlitem i beżowym chwostem.UWAGA: zdjęcie poglądoweZapakowana w celofan i wstążeczkę.

  25,00 zł
 • 25,00 zł

  Metalowa zakładka do książki w kształcie pióra o dł. około 11,5 cm, z czerwonym szklanym koralikiem, przekładkami z cyrkoniami, zawieszką okularami i mini chwostem.Zapakowana w celofan i wstążeczkę.

  25,00 zł
Wyświetlane jest 1 - 5 z 5 elementów