Informacja

Nowe produkty

Łapacze Snów

Ręcznie robione łapacze snów, z szydełkowych serwetek jak i wyplatane ręcznie, ozdobione wstążkami, tasiemkami, piórami i koralikami. Sprowadzają dobry i spokojny sen na właściciela, umieszczone w miejscu, gdzie wpadają porankiem promienie słońca, blisko łóżka
Zapraszamy również po zamówienia indywidualne.

Łapacze Snów Jest 5 produktów.

Wyświetlane jest 1 - 5 z 5 elementów
 • 45,00 zł

  Ręcznie robiony łapacz snów. Centrum stanowi metalowa karbowana obręcz 20 cm, z ręcznie tkaną 3 kolorową pajęczyną z kordonka (czerwień + róż + biel) z czerwonym koralikiem w środku. Ozdobiony wstążkam, koronkami i pomponami w odcieniach czerwieni i bieli, oraz drewnianym piórkiem. Długość całkowita bez zawieszki to ok. 60 cm.

  45,00 zł
 • 45,00 zł

  Ręcznie robiony łapacz snów. Centrum stanowi metalowa biała obręcz 20cm, z ręcznie tkaną siecią w kolorze mięty i kryształkiem w środku. Ozdobiony wstążkami i tasiemkami satynowymi, pomponami oraz piórkami w odcieniach bieli i mięty. Długość całkowita bez zawieszki to ok. 65 cm.

  45,00 zł
 • 50,00 zł

  Ręcznie robiony łapacz snów. Centrum stanowi metalowa obręcz o średnicy 18 cm, opleciona rzemieniem zamszowym, do której przymocowana jest wypleciona ręcznie z brązowego kordonka pajęczyna, z drewnianymi koralikami na śodku. Ozdobiony wstążkami i koronkami w odcieniach brązu, złota, oraz sznurkami satynowymi i koralikami z drewna. Długość całkowita wraz z...

  50,00 zł
 • 55,00 zł

  Ręcznie robiony łapacz snów. Centrum stanowi metalowa karbowana obręcz o średnicy 25 cm, do której przymocowana jest zrobiona na szydełku serwetka z białego kordonka. Ozdobiony wstążkami, koronkami, pomponami i piórkami w bieli. Długość całkowita bez zawieszki to ok. 70 cm.

  55,00 zł
 • 80,00 zł

  Ręcznie robiony duży łapacz snów. Centrum stanowi metalowa biała obręcz o średnicy 40 cm, do której przymocowana jest zrobiona na szydełku czarna serwetka z kordonka. Ozdobiony wstążkami satynowymi, bawełnianymi i pomponami w odcieniach bieli i czerni. Długość całkowita bez zawieszki to ok. 90 cm.

  80,00 zł
Wyświetlane jest 1 - 5 z 5 elementów