Bransoletka Handmade - BYK Powiększ

Bransoletka Handmade - BYK

do 7 dni roboczych

Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana BYKOWI. Najważniejszy jest tu 10mm fasetkowany szary agat, wspomagany przez małe kulki lub sieczkę cytrynu oraz różowy kwarc (środek bransolety).
Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.
U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i krawatka do zawieszki może różnić się wzorem.

Więcej szczegółów

Kupując ten produkt otrzymasz 43 punktów.. Dzięki temu w Twojej Skarbonce będzie razem 43 punktów. Zgromadzone punkty można wymienić na bon rabatowy o wartości 1,29 zł.


39,90 zł

Więcej informacji

Agat (dzięki agatowi Byk odzyskuje wiarę w samego siebie, pod jego opiekuńczym wpływem może dokonywać rzeczy, które wymagają wytrwałości i cierpliwości).
Kwarc różowy (pozwala uzewnętrznić uczucia i wnosi miłość w życie Byka, leczy również rany jego serca i otwiera go na na drugiego człowieka; sprawia, że Byk staje się bardziej wrażliwy na piękno przyrody i sztukę, pozwala również dostrzec piękno w naturze innych ludzi i odkryć w sobie duszę artysty).
Cytryn (dzięki niemu Byk odzyskuje dobre samopoczucie i pewność siebie, cytryn pomaga Bykowi szczerze i swobodnie wyrażać uczucia, sprawia, że jest on bardziej otwarty na nowe doświadczenia i potrafi wyciągać z nich wnioski).

Podobne produkty