Bransoletka Handmade - BARAN Powiększ

Bransoletka Handmade - BARAN

do 7 dni roboczych

Bransoletka ręcznie robiona na gumce silikonowej, dedykowana BARANOWI. Prym wiedzie tu 8mm grafitowy hematyt  wspomagany przez 10mm jaspis oraz kulkę z ametystu, znajdującego się w centrum bransolety.
Całości dopełnia zawieszka z metalu antyalergicznego.
U W A G A: zdjęcie poglądowe, kamienie mogą różnić się wybarwieniem, przekładki i krawatka do zawieszki może różnić się wzorem.

Więcej szczegółów

Kupując ten produkt otrzymasz 43 punktów.. Dzięki temu w Twojej Skarbonce będzie razem 43 punktów. Zgromadzone punkty można wymienić na bon rabatowy o wartości 1,29 zł.


39,90 zł

Więcej informacji

Hematyt (zbiera rozproszoną energię dając Baranowi siłę, pomaga mu wyciągać wnioski z życiowych sukcesów i porażek jednocześnie ucząc cierpliwości i rozwagi).
Jaspis (daje Baranowi wytrwałość i cierpliwość, nie gasząc zarazem jego zapału, dodaje do jego impulsywnej energii rozwagę i mądrość, obdarza go współczuciem i daje impuls do czynienia dobra).
Ametyst (jest to ważny kamień uzupełniający, dzięki któremu osoba urodzona pod znakiem Barana uzyskuje zdolność poznania swego wnętrza i otwarcia duchowych aspektów jej istoty; ametyst rozwija zdolność poświęcania się dla innych).

Podobne produkty