Powrót

Znalazłam…

W końcu znalazłam chwilkę czasu, aby odkurzyć mój strasznie zapomniany blog…kto by pomyślał, że będzie się tu działo ogromne NIC przez niemalże pół roku…jest mi z tym ciężko, źle, niekomfortowo, obiecałam przecież sobie i Wam, że takich zaniedbań nie będzie, nie aż takich drastycznych, a tu masz…  Tłumaczyć się nie będę, cóż – życie.
Ale przecież z drugiej strony fanpage na FB działa,  a więc istnieje, jestem wśród żywych 😉 Widzicie tam moje twory, które – chociaż nie ma ich ostatnio wiele – na bieżąco przedstawiam.

W tym wpisie przedstawię kilka ostatnich bransoletek, jakie udało mi się w wolnych (?) chwilach stworzyć, są to bransolety z rzemieni różnej szerokości, faktury i grubości, no i oczywiście różnokolorowe. Każda z nich ma już nową właścicielkę.

Na pierwszy ogień idzie zestaw bransolet z rzemieni w kolorach pomarańczu, czerwieni, czerni i brązu, wiązane na zapięcie sznurkowe w splocie makramowym płaskim.

IMG_0005 (3)

Następna jest bransoleta z rzemieni w kolorach bieli, czerni i szarości,  wiązana podobnie, jak poprzednie. Męska lub damska. Ta na zdjęciu zrobiona dla Pana 🙂

11

Wiosenna z zawieszkami w kolorze srebra, zapinana na karabińczyk.

rzemykowa-kolorowa3

Granatowo-czarna z wybranymi zawieszkami w kolorze srebra, zapinana również na karabińczyk.

rzemykowa

 

Co Wy na to? Przyznam, że mi się takie bransolety strasznie podobają, świetnie się prezentują, pomimo tego, że rzemieni jest kilka, są bardzo wygodne i fajnie się komponują z codzienną stylizacją.

2 thoughts on “Powrót

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *